הכירו את צוות מרכז הגיטרות של אבי גיל

ברוכים הבאים לעמוד הצוות של מרכז הגיטרות של אבי גיל.
בואו ותכירו את הנפשות הפועלות שבחרו בגיטרה כדרך חיים ועושים הכל כדי לעזור לאחרים להביא את נגינת הגיטרה שלהם למקומות הכי גבוהים.
נעים להכיר (:

נמרוד קמה
פדאל בורדים

נמרוד הוא טכנאי הבורדים והפדאלים שלנו והוא תמיד חוקר, לומד ויורד לעומק בכל אספקט של כל אפקט. עם נמרוד תוכלו להתייעץ בכל נושא שקשור לבנייה, חיווט, חשמול, תכנון של הפדאל בורד שלכם וכמובן גם בנושאי התפעול שלהם.

יפעת גיל
קשרי לקוחות וספקים

יפעת אחראית על קשרי הלקוחות והספקים שלנו והיא הפנים והקול שאתם שומעים כאשר אתם יוצרים איתנו קשר, בין היתר היא זו שדואגת להביא עד אלינו את כל החברות המדהימות והמוצרים אותם אנו מציגים לכם בגאווה.

טופי גיל – בורדר קולי
אחראי מורל ואירוח

טופי גיל, הכלב הכי מוזיקלי שתכירו. כבר לצלילי הקאנטרי המושמעים לכל מי שנכנס אלינו למרכז הגיטרות, הוא הראשון שיקבל את פניכם עם קשקושי זנב ואם ממש הרשמתם, אז בטוח שתזכו לליקוק ממנו (:

שחר אולנסקי
מכירות, שירות לקוחות

שחר, איש הגיטרות והצלילים שיכוון וידריך אתכם למצוא את האחת שתלווה אתכם שנים רבות.
שחר שלנו, מכיר כל חברה וגאג’ט בתחום הגיטרות והוא האיש שאיתו תוכלו להתייעץ כדי למצוא את הגיטרה החלומית שלכם עם כל הציוד הנלווה שהגיטרה שלכם צריכה (מגברים, קייסים, כבלים ועוד). 

אבי גיל – הבעלים
אומן מומחה לגיטרות וכלי מיתר

האיש שמאחורי “הקלעים” והלב הפועם של מרכז הגיטרות שלנו, אבי הוא האחראי הבלעדי לכל הטיפולים התיקונים והשדרוגים של הגיטרות במרכז הגיטרות שלנו ובזכות טיפולו המסור והמדויק אנו מסוגלים להעניק לכם את הגיטרות הטובות ביותר במצב הטוב ביותר.