אמנת שירות

לקוחות נכבדים, במסגרת פעילותנו המקצועית בסדנת הגיטרות אנו עומדים בסטנדרטים הטכניים הגבוהים ביותר שיש לעולם תיקון ובניית הגיטרות להציע.
אנו עושים הכל ללא לאות וללא גבולות כדי לספק לכם ולכלי הנגינה היקרים והאהובים שלכם אך ורק את הטוב ביותר.

במקביל, אנו מעניקים חשיבות עליונה לשיפור ושימור מתמיד של איכות השירות, השקיפות ותיאום הציפיות אל מול קהל לקוחותינו וכל זאת על מנת לספק את מלוא שביעות רצונם הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. על ידי כך אנו מגשימים את חזוננו האישי, המקצועי והעסקי.

התחביב שלכם הוא המקצוע שלנו ואנו מתייחסים אליו בכבוד אדיר וברצינות תהומית.
שמנו לעצמנו למטרה לקחת את חלקת האלוהים הקטנה שלנו – תחום הגיטרות לקצה ולמקומות המקצועיים והאיכותיים ביותר אליהם ניתן להגיע.
כמוכם בדיוק, אנו מודעים לכך שבאופן כללי שירות איכותי ואינטגרטי מקצועי הם מצרך נדיר בימינו, תופעה שמדרבנת אותנו לבחור בכל יום מחדש להיות חיה מוזרה בנוף.

אחריות

על כל עבודות ותיקוני הסדנה מסופקת אחריות למשך חצי שנה (לא חל על מיתרים). לאחר ביצוע העבודה ואיסוף כלי הנגינה, הלקוח מוזמן תמיד וכאוות נפשו להגיע אל הסדנה לצורך כיוונים ושינויים סופיים עד לשביעות רצונו המלאה, אנו רואים בכך זכות ועל כך אנו עומדים.

טיפולים חד שנתיים

איכות העבודה, החומרים, תשומת הלב וההקפדה על הפרטים ממקמים את טיפולי הסדנה תחת ההגדרה “טיפולים רחבי היקף חד שנתיים”. הכיולים, הכיוונים וכלל עבודת המומחה שמושקעת בכלי הנגינה מחזיקים מעמד לאורך זמן רב יותר באופן משמעותי מהסטנדרט המוכר והמקובל ומבוצעים ברוב המקרים לכל היותר פעם בשנה. ובכך ייחודנו. כחצי שנה לאחר טיפול רחב היקף מומלץ להיכנס לסדנה לצורך החלפת מיתרים בסיסית שתכלול ביקורת תקופתית וכיולים עדינים שיחזירו את כלי הנגינה למצבו הטוב ביותר.

כל העבודות כולן מבוצעות בעבודת יד

ובאופן יחידני ופרטני כאשר לצורך כל פרויקט וכל תיקון גדול כקטן מגויסת ונרתמת הסדנה כולה על כל מתקניה, כלי העבודה, המכונות, הטכנולוגיה הייעודית המצויה בה וכן מערך נרחב ועשיר של חלקי חילוף, רכיבים וחומרים איכותיים.
הסדנה ויכולותיה הטכניות הגבוהות מופעלת על ידי אומן גיטרות וכלי מיתר שמתמקד ומתרכז כל כולו בביצוע איכותי ומדויק של עבודה אחת בלבד בזמן נתון אותה הוא שם בראש מעייניו ובמרכז הווייתו.
חשוב לציין כי עבודות הסדנה כולן לא יוצאת מן הכלל מבוצעות על ידי אומן הגיטרות אבי גיל בלבד כאשר שאר צוות הסדנה עסוק בניהול התפעולי של המקום.

בדיקת כלי הנגינה

והליך גיבוש והגשת הצעת המחיר ללקוח יחלו לאחר הפקדת כלי הנגינה ותשלום מקדמה לצורך הערכת עלויות מסודרת.
תעריף שעת עבודה הוא 350 ש”ח כולל מע”מ. התעריף אינו כולל חלקי חילוף, חומרים ומיתרים.

תמחור העבודה

טיפול / פרויקט נקבע על פי: רמת המורכבות הטכנית, הערכת כמות שעות העבודה והחומרים והחלפים הדרושים. אין עבודה הזהה לקודמתה ועל כן ההגינות מחייבת שכל מקרה וכל עניין יבחן ויוערך לגופו.

בגמר העבודה

תישלח אל הלקוח הודעת SMS נוספת שתבשר לו כי העבודה הושלמה וכי הוא מוזמן להגיע אל הסדנה לאיסוף כלי הנגינה ולגמר החשבון.
ביצוע העבודה יצא אל הפועל אך ורק לאחר אישור הצעת המחיר על ידי הלקוח הן בעל פה-טלפונית, והן בכתב-על בסיס תכתובת הודעות SMS.

הצעת המחיר

והערכת הזמן לביצוע העבודה יוגשו ללקוח בפרק זמן של עד יום עבודה מרגע הפקדת כלי הנגינה.

לשירותכם תמיד,
סדנת הגיטרות של אבי גיל.